Usługi

♦ Pośrednictwo w obrocie nieruchomosciami.

 Biuro FAST Nieruchomości  działa w Otwocku od 1996 r.

Pierwsze trzy lata mieścilismy się w szesnasto metrowym ponieszczeniu na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Wawerskiej 1.

Obecnie biuro znajduje się na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Sosnowej 3.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Wykonujemy następujące usługi:

– sprzedaż oraz wynajem nieruchomości na zlecenie .

– kupno oraz najem wskazanych lub wyszukanych nieruchomości na zlecenie .

– pośrednictwo w pozyskiwaniu środków finansowych na zakup nieruchomości .

– doradztwo w obrocie nieruchomościami.

– przygotowanie nieruchomości do sprzedaży.

– określanie prawdopodobnej ceny transakcyjnej wybranej nieruchomości.

Obszar działania obejmuje następujące miejscowości: Otwock, Karczew, Józefów, Wiązowna, Sobienie Jeziory, Osieck, Kołbiel.

Służymy fachową poradą dotyczącą rynku nieruchomości. Posiadamy polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu szkód powstałych w wyniku prowadzonych czynności pośrednictwa. Ceny poszczególnych usług są w drodze negocjacji .

   Dlaczego wyłączność?

Najbardziej efektywnym sposobem sprzedaży nieruchomości jest zgłoszenie jej do jednego biura na zasadach „wyłączności”. Dzięki temu pośrednik w obrocie nieruchomościami prowadzący taką ofertę ma możliwość zgłoszenia jej do systemu MLS czyli systemu wymiany ofert. System ten polega na współpracy pomiędzy pośrednikami i tak np.: w stolicy zgłaszając ofertę do MLS ukazuje się ona jednocześnie w 300 biurach! Pośrednik posiadający umowę na wyłączność ma zagwarantowane wynagrodzenie oraz jednoznacznie określone obowiązki. Dzięki czemu jest gotowy ponieść dodatkowe, większe koszty związane z promocją oferty i dotarciem do jak największej grupy klientów. Dzięki systemowi MLS współpracujemy tylko z jednym pośrednikiem, który posiadając pełną wiedzę o ofercie na wyłączność, współpracuje z innymi pośrednikami – reprezentującymi kupującego, najczęściej dzieląc się z nimi swoim wynagrodzeniem. System MLS funkcjonuje w wielu krajach na całym świecie, zwiększając prawdopodobieństwo szybkiego znalezienia nabywcy.

♦ Usługi wynajmu mobilnych kontenerów.

 

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: