Otwock

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
289 950 PLN
Powierzchnia
57,99 m2
Cena za m2
5 000 PLN
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2016
Piętro
1
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Widna
Liczba balkonów
1
Typ okien
PCV, PCV
Komórka
Tak
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 57,99m²
Rozkładowy układ pomieszczeń do ewentualnej adaptacji własnej.
Przedpokój - 8,30m², kuchnia-10,19m², pokój-22,34m², pokój-12,48m², łazienka-4,68m², balkon-5,50m²
Komórka lokatorska w cenie lokalu.
Stan mieszkania- wykonane szlichty podłogowe, wyprawa ścian i instalacje: centralnego ogrzewania,wodna,kanalizacyjna,gazowa, elektryczna.
Centralne ogrzewanie wszystkich lokali realizowane jest z kotła gazowego wspólnego dla całego budynku.
W budynku znajduje się dziewięć mieszkań na trzech kondygnacjach.
Miejsce postojowe w budynku garażowym - 24600 zł.
Osiedle kameralne wśród sosen blisko Świdra, ładnie zagospodarowane z ciekawą aranżacją.

Otwock położony jest w centrum województwa mazowieckiego, na południowy wschód od Warszawy. Leży na pograniczu Doliny Środkowej Wisły i Równiny Garwolińskiej, na lewym brzegu Świdra, w pobliżu jego ujścia do Wisły.
Miasto graniczy od północy z Józefowem, od wschodu z gminą Wiązowna, na południu z gminą Celestynów i miastem Karczew. Zachodnią, naturalną granicę miasta stanowi rzeka Wisła.

Do stolicy Polski z Otwocka jest ok. 25 km. Zajmując obszar 47 km2, którego 44% stanowią tereny leśne, Otwock ma charakter miasta parku.
Dzisiejszy Otwock z ok. 45 000 mieszkańców jest ośrodkiem administracyjnym, usługowym, leczniczym i wypoczynkowym. Przez miasto przepływa rzeka Świder.

Otwock od dawna słynie z walorów letniskowych i uzdrowiskowych. Bliskość Warszawy, dostępność komunikacyjna i położenie wśród lasów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego stwarzają korzystne perspektywy dla mieszkańców i sprzyjają rozwojowi miasta.

Polecam.
Sławomir Trzaskowski
601616570

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3000
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Park, Bar, Kościół, Hala sportowa, Kort tenisowy, Przedszkole, Bank, Szkoła, Plac zabaw, Centrum handlowe, Szpital, Las, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolej, Kolejka podmiejska
  • Widok na: Inne budynki, Las
  • Teren ogrodzony: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest FAST NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w OTWOCK (05-400) przy Sosnowa 3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).