Otwock

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
139/2442/OMS
Cena
315 000 PLN
Powierzchnia
51,30 m2
Cena za m2
6 140,35 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2002
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Widna
Liczba balkonów
2
Typ okien
PCV, PCV
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w Otwocku.
Bardzo korzystna lokalizacja budynku na osiedlu.
Pokój (ok.18m2)- panel podłogowy, ściany malowane.
Pokój (ok.10,50m2)- panel podłogowy, ściany malowane.
Kuchnia(ok.7m2)- terakota, glazura, szafki, zlew, trzon gazowy.
Przedpokój(ok.7,00m2) - panel podłogowy,ściany malowane, szafa duża z drzwiami przesuwnymi.
Łazienka(ok.4,40m2) - podłoga-terakota, ściany- glazura, wanna, WC, umywalka, terma gazowa.
Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 6,90 m2.
Niski trzypiętrowy blok zasiedlony w 2002 roku, usytuowany w południowej części Otwocka.
Słoneczny pokój dzienny z balkonem, sypialnia z loggią, duża widna kuchnia oraz przestronny przedpokój to główne walory lokalu.
Koszty stałe utrzymania lokalu w przybliżeniu:
1. Eksploatacja podstawowa- 124 zł
2.Fundusz odpis na fundusz remontowy- 41 zł
Koszty zmienne, w zależności od zapotrzebowania oraz ilości zamieszkałych osób:
1. Eksploatacja- wodomierz - 41 zł
2. Woda i ścieki - zaliczka - 64 zł
3. Wywóz nieczystości - 31,50 zł (1 os)
4. Centralne ogrzewanie - 192 zł
5. Działalność Społeczno-Oświatowo -Kulturalna - 5 zł
Otwock położony jest w centrum województwa mazowieckiego, na południowy wschód od Warszawy. Leży na pograniczu Doliny Środkowej Wisły i Równiny Garwolińskiej, na lewym brzegu Świdra, w pobliżu jego ujścia do Wisły.
Miasto graniczy od północy z Józefowem, od wschodu z gminą Wiązowna, na południu z gminą Celestynów i miastem Karczew. Zachodnią, naturalną granicę miasta stanowi rzeka Wisła.

Polecam i zapraszam do kontaktu w sprawie zakupu mieszkania.
Sławomir Trzaskowski
601616570

Parametry dodatkowe

 • Odl. od centrum miasta [km]: 3
 • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Las, Bazarek, Przedszkole, Szkoła, Sklep, Żłobek, Kościół, Szpital, Hala sportowa, Apteka, Plac zabaw
 • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
 • Komunikacja: Autobus
 • Widok na: Inne budynki
 • Dostępne od: 2020-03-24
 • Czynsz administracyjny: 460 PLN

Mapa

Kontakt

FAST Sp. z o.o.

Telefon:
22-710 00 10
E-mail:
biuro@fastnier.pl

  

RODO Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem danych, w rozumieniu art. 4 pkt 7 Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 206 r. o ochronie danych osobowych zawartych w niniejszym oświadczeniu jest FAST Sp. z o.o. z siedzibą w Otwocku , ul. Stanisława Staszica 6 . biuro@fastnier.pl

 2. Inspektorem Danych Osobowych w podmiocie, o którym mowa w pkt.1 jest : Brak

 3. Zebrane dane będą przetwarzane przez Administratora w celach realizacji usługi w ramach prowadzonej działalności gospodarczej (kontakt z klientem agenta biura, podpisanie umowy pośrednictwa, rozliczenie z biurem nieruchomości, realizacja wymogów księgowo-podatkowych.)

- marketingu usług własnych oraz podmiotów współpracujących (np. kredyty w banku)

- wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną – za zgodą klienta

- subskrypcji newslettera – za zgodą klienta

 1. Dane osobowe klienta będą udostępniane lub powierzane innym odbiorcom (biuro notarialne, biuro księgowo-kadrowe, biuro prawne, bank, inne biuro nieruchomości w ramach współpracy, firmy dostarczające programy zarządzania biurem oraz narzędzia informatyczne wykorzystywane na stronach internetowych .

 2. Podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda udzielona przez klienta lub ich przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy lub podjęcia niezbędnych działań przed jej zawarciem, oraz prawnie uzasadniony cel administratora (marketing bezpośredni – należy pod tym rozumieć działania bezpośrednie lub za pośrednictwem tradycyjnej korespondencji wysyłanej listem, oraz na potrzeby ewentualnych roszczeń) Art.6 ust.1 lit.a,b,f

 3. Dane osobowe będą przechowywane na czas realizacji usługi lub dłuższy, jeśli jest prawnie uzasadniony (5 lat licząc od końca roku rozliczeniowego na potrzeby urzędu skarbowego, 10 lat przewidziane dla przedawnienia roszczeń)

 4. W przypadku, jeśli umowa pośrednictwa nie zostanie z klientem zawarta dane osobowe zostaną trwale usunięte z bazy danych.

 5. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, jednakże jest niezbędne do podjęcia działań mających na celu zawarcie umowy i/lub zapewnienia realizacji zapisów i postanowień umowy między stronami.

 6. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.

 7. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, jak również do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania w dowolnym momencie. Sprzeciw wobec przetwarzania danych jest równoznaczny z zaprzestaniem realizacji zapisów i postanowień umowy między stronami.

 8. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie.

 9. Przysługuje Państwu prawo do bycia zapomnianymi oraz do przeniesienia swoich danych.

 10. Pani/Pana dane będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu (art.22 ust 1 i 4) w celu doboru spersonalizowanej oferty spełniającej oczekiwania i warunku klienta.

 11. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych w przypadku naruszenia warunków, o których mowa powyżej lub przetwarzanie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.


Administratorem danych osobowych jest FAST Sp. z o.o. z siedzibą przy Hoża 2/53, 05-400 OTWOCK (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@fastnier.pl… czytaj więcej