Otwock

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
150 000 PLN
Powierzchnia
2 500 m2
Cena za m2
60 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Biurowe, Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne, Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Powierzchnia handlowo-biurowa do wynajęcia w Otwocku.

Na terenie nieruchomości o pow. ok. 6 075 m2 zlokalizowane są dwa budynki – hala sportowa oraz budynek biurowo – handlowo – usługowy.
W dwukondygnacyjnym budynku usługowym z garażem podziemnym wielostanowiskowym na parterze dostępne są cztery lokale handlowo - usługowe (3 lokale po ok. 107 m2 oraz 1 lokal o pow. ok 280 m2). Na piętrze możemy zaproponować wynajem lokali na usługi, gabinety lekarskie, biura. Łączna pow. lokali na I piętrze - ok. 600 m2.
Natomiast w hali sportowej jest możliwość przeprowadzenia wszelkiego rodzaju zabiegów rehabilitacyjnych lub zajęć sportowych ogólnorozwojowych czy treningów sportowych. Sala wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt (siłownia i cardio) – bieżnia, rowerki, stepper, orbitrek, suwnice i inne wyposażenie. W obiekcie znajdują się w pełni wyposażone sanitariaty oraz szatnie.
W obu obiektach jest przestronna komunikacja, a zastosowane materiały wykończeniowe są w wysokim standardzie.
Teren sąsiaduje z kilkoma osiedlami mieszkalnymi, kolejne jest w trakcie realizacji. Zielona okolica, sosnowe lasy, bliskość rzeki Świder sprzyjają relaksowi i są dodatkowymi atutami nieruchomości. Ponadto zaletą jest położenie tuż przy wyjeździe na trasę do Warszawy - Wał Miedzeszyński oraz bliskość przystanku autobusowego.

• Hala sportowa – 1 100,00 m2
• Budynek biurowo – handlowo – usługowy – 1 400,00 m2

Cena wynajmu powierzchni usługowych na parterze budynku biurowo – handlowo – usługowego – 60,00 zł netto / m2.
Cena wynajmu powierzchni usługowych na I piętrze budynku biurowo – handlowo – usługowego – 50,00 zł netto / m2.

Możliwość wynajmu hali sportowej jako całości – 20 000,00 zł netto.

Do cen najmu należy doliczyć koszty eksploatacyjne.

Zapraszam.
Sławomir Trzaskowski
601616570

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Min. okres najmu (w latach): 1
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest FAST NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w OTWOCK (05-400) przy Sosnowa 3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).